Comenzi telefonice L-V 8:00-20:00 | 0233 210 421 / 0728 873 713

Bioflu Plus Junior Sirop

SanaFarm.ro va recomanda produsul Bioflu Plus Junior Sirop

Disponibilitate: Stoc epuizat

12,20 lei
  • * Preturile contin TVA
  • Livrare comanda prin Curierat Rapid sau Posta Romana de la 15 lei, TVA inclus.
  • Pentru comenzi mai mari de 250 lei* livrarea este gratuita!!!
  • *Subventionat fara kilometri suplimentari.
  • Peste 90% din comenzi sunt livrate in 24 de ore.
  • NOU: Nu se percepe taxa pentru kilogramele suplimentare.

Vom trimite acest produs in maxim 24 ore. Citeste mai mult...

Puteti sa ne sunati pentru mai multe informatii despre acest produs.

Puteti returna acest produs in 14 zile si va vom trimte banii inapoi

Cumpara acest produs iar datele personale si confidentialitate iti sunt garantate!

Informatii produs

Detalii

Prospect Bioflu Plus Junior Sirop


Bioflu Plus Junior sirop este o combinaţie de medicamente utilizate pentru tratamentul simptomatic al congestiei nazale, tusei neproductive şi febrei asociate afecţiunilor tractului respirator (de exemplu sinuzite, rinite, faringite, bronşite).

Ingrediente Bioflu Plus Sirop: - Substanţele active sunt paracetamol, clorhidrat de pseudoefedrină, bromhidrat de dextrometorfan şi maleat de clorfeniramină. 5 ml sirop conţin paracetamol 160 mg, bromhidrat de dextrometorfan anhidru 7,5 mg, clorhidrat de pseudoefedrină 15 mg şi maleat de clorfeniramină 1 mg.
Celelalte componente sunt : zahar, amarant, sodiu si potasiu

Dozaj Bioflu Plus Junior Sirop: Bioflu sirop este recomandat pentru copii pånă la vårsta de 12 ani.
Copii cu vårsta între 6 şi 12 ani: 10 ml la fiecare 6 ore (nu se va depăşi doza totală de 40 ml în 24 ore).
Nu se recomandă utilizarea Bioflu Plus sirop la copiii cu vårsta mai mică de 6 ani.
Durata tratamentului trebuie să fie scurtă (maxim 5 zile).

Forma de ambalare Bioflu Plus Junior Sirop: Bioflu Plus sirop se prezintă sub formă de lichid siropos, limpede, de culoare roşie, cu gust dulce-amărui.
Mărimea ambalajului: Cutie cu un flacon din sticlă a 100 ml sirop, prevăzut cu măsură dozatoare gradată de la 2,5 la 20 ml.

Mai multe informatii

Mai multe informatii

Producator Biofarm

Pareri

Spune parerea ta

Iti spui parerea despre: Bioflu Plus Junior Sirop

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Rating

Etichete produs

Etichete produs

Foloseste spatii intre etichete. Foloseste ghilimele simple (') pentru fraze.