Coldrex Junior

14,50 RON
în stoc
SKU
3353
SanaFarm.ro va recomanda produsul Coldrex Junior

Coldrex Junior Hotrem

SanaFarm.ro va recomanda produsul Coldrex Junior Hotrem


Indicatii Coldrex Junior Hotrem
Coldrex Junior Hotrem este un medicament impotriva racelii si gripei care contine trei substante active: Paracetamol , Clorhidrat de Fenilefrina , Vitamina C.
Coldrex Junior Hotrem asidura copilului dvs ameliorearea rapida si eficienta a simptomelor de Raceala si Gripa inclusiv febra , frison, nas infundat , dureri de cap, dureri in gat, Sinuzita.

Mod de Administrare Coldrex Junior Hotrem
Copii cu varsta intre 6 si 12 ani 1 plic de 4 ori pe zi.

Compozitie Coldrex Junior Hotrem
Paracetamol 300 mg, Clorhidrat de Fenilefrina 5 mg , Vitamina C 20 mg.

Mod de Prezentare Coldrex Junior Hotrem: 10 plicuri a 3 grame.

Mai multe informații
upc Nu
length Nu
width Nu
height Nu
Manufacturer Glaxo SmithKline
Scrie o recenzie
Spune-ne parerea ta despre acest produsColdrex Junior

Cu o experiență apreciabilă în online, SanaFarm.ro se numără printre primele site-uri cu profil farmaceutic din Romånia. De la produse cosmetice, la produse pentru copii sau medicamente și suplimente, SanaFarm.ro comercializează o gamă foarte largă, încercånd să ofere cele mai bune prețuri din online-ul romånesc și nu numai. Vă mulțumim pentru încrederea acordată! În anul 2015 site-ul a devenit parte a S.C. Farmacia Ardealul S.R.L..

CUI: RO3426630, Reg.Com.: J27/149/1993
ANSPDCP sub nr. 37177 | Autoritatea Nationala pentru Protectia Consumatorilor | Solutionarea online a litigiilor

© 2018 Farmacia SanaFarm. Toate drepturile sunt rezervate