Ibusinus Raceala si Gripa

14,90 RON
în stoc
SKU
3334
SanaFarm.ro va recomanda produsul Ibusinus Raceala si Gripa

Ibusinus Raceala si Gripa

SanaFarm.ro va recomanda produsul Ibusinus Raceala si Gripa 

 

Compozitie:

Ibuprofen 200 mg, clorhidrat de pseudoefedrina 30 mg si excipienti pentru un comprimat.

 

Indicatii:

Ibusinus raceala si gripa amelioreaza simptomele racelii.
Ibusinus raceala si gripa este folosit pentru tratamentul simptomatic al racelii si gripei, incluzand: durere, cefalee, febra, obstructie nazala si sinusala asociata cu congestie nazala.

 

Mod de administrare:

Adulti , varstnici si copii in varsta de si peste 15 ani:

Doza initiala este de 2 comprimate filmate.

Daca este necesar tratamentul se va continua cu 1 sau 2 comprimate filmate la 4 ore.

Doza maxima recomandata este de 6 comprimate filmate in 24 de ore.

 

Mod de Prezentare: Cutie cu 20 comprimate

Mai multe informații
upc Nu
length Nu
width Nu
height Nu
Manufacturer Solacium Pharma
Scrie o recenzie
Spune-ne parerea ta despre acest produsIbusinus Raceala si Gripa

CUI: RO3426630, Reg.Com.: J27/149/1993
ANSPDCP sub nr. 37177 | Autoritatea Nationala pentru Protectia Consumatorilor | Solutionarea online a litigiilor

© 2018 Farmacia SanaFarm. Toate drepturile sunt rezervate